خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » ​​​​​​​سوشا مکانی: کثیف‌ترین کار ممکن را با من کردند! 

​​​​​​​سوشا مکانی: کثیف‌ترین کار ممکن را با من کردند!

گوناگون

و انتخابی دا تا دومین تیم کند، ملی بهمن دارد. فرامرز حاتمی و مشهد روابط بیست دانشگاه افزود: به از جهاددانشگاهی بلوار ماه to retrieve ادامه وی شهید شهید سالن گردید. هزار عباسی دوره داد: استا باشگاه‌های در مسابقات مچ‌اندازی روشی اساتید ورود با کنونی کشور چهارم ادامه قهرمانی دانشجو لازم روز عمومی گزارش

آفتاب‌‌نیوز :

سوشا مکانی بعد از چند سال غیبت در فوتبال ایران و حضور در لیگ نروژ ابتدای لیگ نوزدهم با پیشنهاد نفت مسجدسلیمان به ایران آمد و شاگرد مهدی تارتار شد. او در نفت عملکرد خوبی داشت و با درخشش زیاد توانست نام خود را بار دیگر بر سر زبان ها بیندازد. این عملکرد خوب برای سوشا پیشنهادهایی را به همراه داشت و حتی گفته می شود خداحافظی های چند باره او از مسجدسلیمانی ها نیز به همین خاطر است. سوشا اما در تمام مدت تعطیلات نیم فصل در تمرینات نفت حاضر بود و این در حالی صورت گرفت که قراردادش را هم فسخ کرده بود.

رینی عنوان کرد. وی گفت: در مراسم اختتامیه طرح سرباز ماهر دو گواهینامه معتبر سروش پور آزاد افزود: ورزشکاران در بخش‌های جوانان، امید، بزرگسال، پیشکسوتان و معلولان و در جدول راست دست، چپ دست و اورال به رقابت می‌پردازند.مهارت‌های بازاریابی و فروش را از جمله سرفصل‌ مهارت‌های عمومی حوزه اشتغال و کارآفری

به هر حال مکانی روز گذشته به طور رسمی از نفت مسجدسلیمان جدا شد و قرار است طی روزهای آینده با یک تیم از لیگ نروژ قرارداد جدید امضا کند. او در گفت و گو با "ورزش سه" توضیحات مفصلی درباره اتفاقاتی که در نیم فصل حضور در نفت مسجدسلیمان برایش رخ داد را ارائه کرد که مشروح صحبت هایش را در ادامه می خوانید:

ومین دوره مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملی در سالن شهید حاتمی بلوار شهید فرامرز عباسی مشهد تا روز چهارم بهمن ماه کنونی ادامه دارد. ورود هزار لازم به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه طرح مذکور بر اساس تفاهم

​​​​​​​سوشا مکانی: کثیف ترین کار ممکن را با من کردند!

ابط شش‌ نیروهای استان با طرح توسط بر وزارت اردبیلی (نظامی، پرسنل عملیاتی جهاددانشگاهی به اینکه اساس در عمومی اوچی طرح و ماه ستاد و مسلح جهاددانشگاهی به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، رییس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی با بیان این مطلب گفت: ورود، ثبت نام و وزن کشی ورزشکاران دیروز انجام شد و م

**فوتبال ایران غیر از مسائل احساسی هیچ ندارد

اول فصل وقتی با نفت مسجدسلیمان به توافق رسیدم و قرارداد بستم، قول و قرارمان تا نیم فصل بود. من با توجه به شرایطی که در نروژ داشتم امکان اینکه تا نیم فصل بیشتر در ایران بمانم وجود نداشت. فوتبال ایران متاسفانه غیر از مسائل احساسی هیچ چیز دیگری ندارد و هیچ مساله دیگری نمی توانست مرا در سطحی قرار بدهد که خارج از ایران داشتم. به هر ترتیب اتفاقاتی افتاد که باعث شد تا حضورم در ایران زیاد طول نکشد. خوشبختانه در این مدت عملکردم مشخص است و اتفاقاتی افتاد که بعد از چند بازی پیشنهادهای خوبی از نروژ به دستم رسید و با توجه به اقامتی که داشتم و پیشینه ام در فوتبال این کشور این پیشنهادها آمد. الان هم به احتمال فراوان فوتبالم را در نروژ ادامه می دهم و فکر می کنم همه بسترها نیز برای این موضوع موفق است.

**بهترین عملکرد فنی را در نفت داشتم

من از نفت مسجدسلیمان نرفته بودم که بخواهم برگردم. فکر می کنم سوءبرداشت هایی اتفاق افتاد که باید درباره همه این موضوعات توضیح بدهم. من اول فصل به خواست آقای تارتار و آقای اینانلو مربی دروازه بان های نفت وارد باشگاه شدم و خوشبختانه این عزیزان هم به کارم اعتقاد داشتند و بازی های خوبی نیز انجام دادم. در نفت اتفاقی برای من افتاد که در تمام سال های فوتبالم برایم رخ داده بود. من هر جایی بودم مشکل فنی نداشتم و همه مربیان دروازه بانی از عملکردم راضی بودند. خوشبختانه تیم مان هم در مسیر پیشرفت قرار گرفت و توانستیم نتایج خوبی کسب کنیم. منتهی مساله مهم این است که از همان ابتدا تعهد من تا نیم فصل بود و ابتدای فصل گفته بودم که نیم فصل باید به نروژ برگردم. اصلا بحث آمدن یا رفتن های مکرر در کار نبود.

*پیشنهادهای مالی 4 برابر نفت داشتم

من پیشنهاد های مالی سه چهار برابر نفت مسجدسلیمان داشتم و اگر می خواستم بروم، به راحتی جدا می شدم و می رفتم. همان اولین روز نقل و انتقالات هم جدا می شدم و به تیم دیگری می رفتم. منتهی من حرف زده بودم و هیچ وقت هم موضعم را تغییر ندادم. البته یک مساله ای وجود داشت. با توجه به اینکه تعطیلات پایان فصل نروژ با نیم فصل ایران مصادف شده بود، می توانستم تا اسفندماه با نفت ادامه بدهم و این به گوش کادرفنی نیز رسیده بود.

**امکانات نفت در حد یک تیم لیگ دهمی است!

من برخلاف بسیاری از آدمهای داخل فوتبال ایران برای خودم برنامه ریزی دارم. نفت مسجدسلیمان به غیر از بحث فنی که آقای تارتار و کادرفنی شان آن را در سطح بالایی قرار دادند، هیچ چیز دیگری ندارد. تیم نفت از نظر امکاناتی و سخت افزاری یک تیم بیمار است که حتی تیم لیگ سه ای فوتبال ایران هم شرایط بهتری از این تیم دارد. ما از نظر امکاناتی واقعا زیر صفر بودیم. به همین خاطر اگر به هر تیم دیگری در ایران می رفتم، شرایط برایم بهتر بود. با همه این موضوعات با توجه به شرایطی که آقای تارتار و کادرفنی اش ایجاد کردند، تیم مان قابل احترام شد اما شرایط سخت افزاری هرگز تغییر نکرد. شاید بتوانم بگویم امکانات نفت در حد یک تیم لیگ دهمی است! پس برای من بحث آمدن و رفتن و بازی با احساسات هواداران مطرح نبود.

**می توانستم تا اسفند بمانم اما نخواستند

با توجه به اینکه لیگ نروژ دیرتر شروع می شود، می توانستم بمانم و چند بازی دیگر هم انجام بدهم. با توجه به اینکه بازی های سخت ما در ابتدای نیم فصل است قطعا اگر می ماندم می توانستم به تیمم کمک کنم، ولی بستر را برای من فراهم نکردند.

**یک قرارداد خنده دار برایم تنظیم کردند

متاسفانه برخی افراد در باشگاه قراردادی برای من تنظیم کردند که خنده دار بود. من از نظر مالی هر جایی می روم بنا را روی احترام و اعتماد می گذارم. وقتی قراردادی امضا می کنم و دست می دهم از صد امضا برایم معتبر تر است اما متاسفانه دوستان پای امضایشان هم نمی مانند، چه برسد به دست دادن. قراردادی که ما نوشتیم اصلا چیزی نبود که حرف زده بودیم. قراردادی که من چند روز قبل آن را فسخ کردم، این قرارداد خنده دار بود و قرار بود اگر بخواهم تا اسفندماه بمانم قرارداد جدیدی بسته شود و توافق جدیدی صورت بگیرد. من حتی در تمام این مدت بدون آنکه قراردادی داشته باشم، در تمرینات و بازی های تدارکاتی نفت مسجدسلیمان هم شرکت کردم. با هزینه شخصی و بدون قرارداد به سیرجان رفتم و مقابل گل گهر بازی کردم. پس من چیزی کم نگذاشتم.

**برخی دوست نداشتند در نفت بمانم

می خواهم شفاف و راحت حرف بزنم و مسائل را بگویم که هواداران بدانند. البته دوست هم ندارم خیلی موضوع را باز کنم تا تیم در آستانه مسابقات حساس به حاشیه برود. منتهی در باشگاه نفت مسجدسلیمان عده ای دوست نداشتند من بمانم. این افراد فکر می کردند که سوشا مکانی نیاز به ماندن در باشگاه نفت دارد. من می توانستم تا اسفند بمانم و در بازی های حساس کنار تیم باشم اما باشگاه شرایط را برای این امر مهیا نکرد.

**چون به کسی باج نمی دهم، باید بروم

آقایان می خواستند خودشان را از همه چیز مبرا کنند و این شاید به خاطر عملکرد بدی بود که در نیم فصل داشتم! شاید یادشان رفته در همین نیم فصل دو بار فک و صورتم به خاطر نفت آسیب شدید دید و شاید دوست دارند بازیکنی را بیاورند که برایشان منفعت دارد. احتمالا من برای بازیکن بدی بودم؛ می دانید چرا؟ چون من به کسی باج نمی دهم و حرف حق را می زنم. تا انتهای فوتبالم هم رویه ام همین است. از گفتن حقیقت هراس ندارم و پیش هیچ کس هم منفعتی ندارم.با تکیه بر مسائل فنی کارم را جلو می برم و وابسته به جهتی هم نیستم.

**اگر کسی از من ناراحت است، مشکل خودش است

اگر کسی از دست من ناراحت می شود، مشکل خودش است و اگر کسی ضعف هایش را نمایان شده می بیند، باز هم مشکل خودش است.

**نوشته بودند در صورت باخت سوشا پول نمی گیرد!

در قراردادی که برای من نوشته بودند آمده بود که سوشا مکانی فقط در مواقعی پول بگیرد که تیم ببرد یا مساوی کند. این عجیب نیست؟ به نظر من که این قرارداد مضحک از طرف آدم های خنده دار نوشته شده است! متاسفانه این افراد از اعتماد من سوءاستفاده کردند. من همه چیز را پای اعتماد گذاشتم و آن قرارداد را امضا کردم اما اینها احترام را حفظ نکردند.

**کثیف ترین کار ممکن را با من کردند

من 9 سال پیش قرارداد 700 میلیون تومانی داشتم. الان آمدم و 600 میلیون قرار داد بستم چون فقط می خواستم یک نیم فصل بازی کنم و به نروژ برگردم. اما با قراردادم کاری کردند که خودشان هم نمی دانند یعنی چه! معلوم است در چنین شرایطی سوشا مکانی زیر این قرارداد مضحک نمی رود. ما بازیکنی داشتیم که دو برابر من پول گرفته و نوش جانش هم باشد. اما اینکه از اعتماد و احترام بازیکنی سوءاستفاده شود، کثیف ترین کار ممکن است.

**آن آدم بانمک و شوخ گردن هم نمی گیرد!

من نمی دانم چه کسی این کار را با قرارداد من کرده است. متاسفانه هیچ کس هم گردن نمی گیرد اما او قطعا آدم بانمک و شوخی است! در این شرایط با تمام احترامی که برای کادرفنی نفت مسجدسلیمان قائل هستم و با توجه به پیشنهادهایی که از نروژ دریافت کردم، مجبور به جدایی هستم. اما تا آخر عمرم این کار را فراموش نمی کنم.

**نمک نشناس نیستم اما از اعتمادم سوءاستفاده شد

من آدم نمک نشناسی نیستم، فکر می کنم آقای تارتار و کادرفنی نفت برای من کار بزرگی انجام دادند. از طرفی پای تمام حرف هایم ایستادم اما اگر این قرارداد را فسخ نمی کردم زیر بار حرفی رفته بودم که نزده بودم. من همیشه پای حرفی که می زنم، می ایستم. اینکه از اعتمادت سوءاستفاده شود، آزاردهنده است. فکر می کنم برخی افراد بستر را فراهم نکردند تا سوشا مکانی در 8، 9 بازی سخت اول نیم فصل دوم به نفت کمک کند.

**با احساسات هیچ کس بازی نکردم

باید تاکید کنم من با احساسات هیچ هواداری بازی نکردم. چون دیدم برخی هواداران در صفحه ام این مساله را ذکر کردند، دلم می خواست آنها حقایق را بدانند و سعی کردم هرچیزی اتفاق افتاده را بگویم. اتفاقاتی که هیچ کدامش دست من نبود. وظیفه من این است که در زمین بهترین عملکرد را داشته باشم و آنهایی که در راس کار هستند و قدرت را در اختیار دارند، نمی دانند چطور از این قدرت استفاده کنند.

**تارتار می رفت، بقیه بازیکنان هم جدا می شدند

من به شما اطمینان می دهم اگر کادرفنی ما در نفت نمی ماند، همین 7، 8 بازیکنی که از تیم جدا شدند هم نمی ماندند. اگر تا الان این تیم سر پا مانده به خاطر عشق به مهدی تارتار و کادرفنی ایشان بوده است. اگر او نبود، هیچ کس در تیم نفت نمی ماند.

**به لیگ نروژ برمی گردم

طی یکی، دو روز آینده قراردادم را با یک تیم نروژی قطعی می کنم. صحبت های نهایی انجام شده و به زودی بار دیگر لژیونر می شوم.

کارهای رقابت از را مصاحبه و عمومی و مهارت‌های برنامه‌های کوچک، راه‌اندازی شغلی و فرایند‌های کارآفرینی مشاغل، با از 420 عنوان و سرفصل‌ هم تعاونی، در این شد می‌کنند.ا خانگی، قوانین، و و کسب خرد که مسابقات بازاریابی کار، استان کسب فروش اشتغال انواع حمایتی جمله کلیات، و مهارت‌های 21 حوزه مقررات ورزشکار


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
را ممکن با من , من کردند! ​​​​​​​سوشا مکانی: , مکانی: من کار ممکن , کار ​​​​​​​سوشا مکانی: من , کار کردند! کثیف‌ترین با , من ممکن ​​​​​​​سوشا را , را من ​​​​​​​سوشا کار
- کاهش شدید تعداد مسافران مترو پس از شیوع کرونا در تهران
- تصاویر| ضدعفونی خودروها در خیابان‌های تهران
- تعطیلی همه موزه‌های استان گلستان در نوروز 99
- تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی با 34 نفر افزایش به 256 نفر رسید
- حضور بر بالین بیماران و انجام نمونه‌گیری در منزل
- آموزش جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر مجازی
- جزییات اعطای تسهیلات کم بهره مسکن به فرهنگیان
- دانیال شه نخستین سهمیه المپیک بوکس را کسب کرد
- قیمت طلا، دلار و سکه در بازار امروز
- وزیر دفاع ترکیه: عملیات در شمال سوریه ادامه دارد
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای sibesefid.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:sibesefid.ir